גלריה גבו-Gebo Gallery
כתובת
שאול המלך 35 בית אמריקה
תל אביב -יפו
ישראל   65150
דואל
טלפון
0773300141
תיאור ופרופיל עסקי
גלרית גבו הוקמה על ידי שני אמנים מרלן ויוחנן המבקשים להתבונן במציאות הישראלית במונחים של חבלי לידה אישיים. הם מבקשים לבנות תשתית המתייחסת אל סביבתם התרבותית, ושתהווה את תחילתו של מסלול חיים. מכאן נבעה היוזמה לפחוי יחד חלל לאמנות , ובעיקר חלל לאנשים שאוהבים אמנות.
מוצרים ושירותים
פרר והרסון, למרות הניגודים האמנותיים ביניהם, משדרים אמירה משותפת וחזון משותף; הם מבקשים ליצור סביבה חדשה, מולדת יחסית, בית יחסי. בתערוכתם החדשה מציגים האמנים מבחר עבודות נבחרות אישיות מן השנים האחרונות.
קטגוריות / מילות מפתח
במהלך חודש ינואר, כל קירות חלל האמנות גבו, יעטפו בנייר ממוחזר, עליו יציירו מרלן פרר ויוחנן הרסון, בעליה של הגלריה. היצירה תתרחש בזמן אמיתי במהלך ימי התערוכה וכן בערב הפתיחה, בליווי מוסיקה חיה, תוך שהקהל מתבונן בתהליך היצירה ואף יתכן ישמש כמודל והשראה לאמנים. במהלך התהליך, האמנות שתיווצר תוצע למכירה על פי מטר ותמוסגר לפי דרישתו של הרוכש. בנוסף, יוצגו עבודות מאוסף הגלריה.
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים באינדקס עסקים חינם 24/7  והפצתם ברשת באמצעות אתר העיסקי 247מיין סטריט, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה למהות העסק גלריה גבו-Gebo Gallery ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה גלריות ומוזיאונים . כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. אינדקס עסקים חינם 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור בפייסבוק לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

 

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.