שירון יחסי ציבור
כתובת
הדינון 7
ראשון לציון
ישראל   75437
דואל
טלפון
03-9623195
תיאור ופרופיל עסקי
משרד "שירון - יחסי ציבור" הוקם בשנת 2003 ע"י לי טורסטון עדני, במטרה לספק שרותי יחסי ציבור איכותיים לעסקים וחברות קטנות ובינוניות. לי טורסטון עדני, מנכ"לית המשרד, בעלת ניסיון של למעלה מ-12 שנה בתחום התקשורת ויחסי ציבור. בעבר, כתבת תרבות, צרכנות וחברה. כיום, בנוסף לכך היא מרצה בתחום התקשורת, כותבת מאמרי דעה (מאמרים), מופיעה בתוכניות טלוויזיה ורדיו. תחומי ההתמחות ב"שירון": + צרכנות ולייף-סטייל. + תרבות - ספרים, מופעים, תיאטרון. + חינוך - פרויקטים חינוכיים, בתי ספר. + פרויקטים מיוחדים - כנסים, השקות מוצרים, אירועים. + כלכלה, תעשיה ופיננסים.
מוצרים ושירותים
תהליך יחסי הציבור כולל: בנית אסטרטגיה בה נכללות מטרות, יעדים, קהלי יעד, בניית פרופיל תדמיתי ומיצוב. המשרד עושה שימוש במגוון רחב ויצירתי של טכניקות ורעיונות להעברת מידע לעיתונות. מערכת יחסי הציבור כוללת: קשרים עם כל אמצעי המדיה בישראל, יזום של רעיונות לכתבות, הודעות לעיתונות, תגובות בזמן אמת ומתן מענה לכל צרכי התקשורת של הלקוח.
קטגוריות / מילות מפתח
יחסי ציבור, דוברות, עתונות,תדמית,יעוץ פוליטי,כנסים וארועים
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים באינדקס עסקים חינם 24/7  והפצתם ברשת, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה טובה של העסק שירון יחסי ציבור ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה יחסי ציבור, שיווק. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. אינדקס עסקים חינם 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור ב Facebook לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.