שירה בציבור עם צמד הווי ובידור
כתובת
תל אביב
תל אביב -יפו
ישראל   69362
דואל
טלפון
054-4559761
תיאור ופרופיל עסקי
ייחודו של הצמד בערבי שירה בציבור,הוא בהתאמה לכל קהל ולכל מקום, החל מאולמות גדולים ועד למפגשים אינטימיים (בתים פרטיים) . יורם ומוטי שרים וסוחפים את הקהל לכל קצב ולהרמוניה בלתי רגילה המלווה בסגנון מוזיקאלי מגוון ויוצא דופן,עם רפרטואר שירים מגוון מאוד. כמו כן, ניתן לכלול בנוסף לתכנית המגוונת והיחודית שלנו: שירי עמים, נעימות, בדיחות, חידון מוזיקלי ומוסיקת רקע. ניתן לשלב מוסיקה לריקודים וכמו כן משחקי חברה.
מוצרים ושירותים
שירה בציבור
קטגוריות / מילות מפתח
ערבי שירה ,שירה בציבור, ערבי זמר, ערבי שירה בציבור, מוסיקה לקבלת פנים, מוסיקה לאירועים, מוזיקה ישראלית, תרבות פנאי בידור, מוסיקה, בילוי, אמנים, להקות זמרים, בידור, אירועים שמחות, שירה,הפקות,אמני בידור.
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים בפרסום עסקים חינם 24/7  והפצתם ברשת באמצעות אתר העיסקי 247מיין סטריט, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה למהות העסק שירה בציבור עם צמד הווי ובידור ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה זמרים ולהקות, שירה בציבור. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. פרסום עסקים חינם 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור בפייסבוק לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

 

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.