רנדי טישלר MSW MFT
כתובת
ההגנה 32
רעננה
ישראל   43423
דואל
טלפון
054-810-3550
תיאור ופרופיל עסקי
טיפול וייעוץ דיסקרטי ויעיל בפתרון קשיים אישיים, בזוגיות ובמשפחה - ע"י מטפל מוסמך. פגישת היכרות חינם. בעברית או באנגלית.
מוצרים ושירותים
אני בעל תואר בפסיכולוגיה, תואר שני בעבודה סוציאלית (MSW), מטפל אישי, זוגי ומשפחתי (MFT), ובוגר הכשרה כמגשר וכיועץ גירושין בשיתוף פעולה. בנוסף לנסיון טיפולי עשיר, שירות כפסיכולוג אירגוני בצבא הקבע ותפקידים בכירים בחברות הי-טק, הוכשרתי בטיפול קצר-מועד, טיפול מיני, עבודה עם מתבגרים, מיומנויות אימון, ועוד.
קטגוריות / מילות מפתח
טיפול ייעוץ פסיכותרפיה אישי, זוגי משפחתי ילדים הורות גישור גירושין
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים בפרסום עסקים חינם 24/7  והפצתם ברשת, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה טובה של העסק רנדי טישלר MSW MFT ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה יעוץ למשפחה וילד, זוגיות. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. פרסום עסקים חינם 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור ב Facebook לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.