פוטו - סטודיו ובית-ספר לצילום
כתובת
סחרוב 10
ראשון לציון
ישראל   75707
דואל
טלפון
052-4489244
תיאור ופרופיל עסקי
הסטודיו של "פוטו" מציע שירותי צילום מקצועי של מוצרים, מזון, ארכיטקטורה, פורטרטים, משפחה ועוד, באיכות חסרת פשרות ובמחירים נוחים. בית הספר לצילום של "פוטו" מציע מגוון רחב של סדנאות צילום לכל הגילים ולכל הרמות, בסביבת לימוד מאתגרת, תוך שילוב של תיאוריה, טכניקה וצילום בצוותא בשטח ובסטודיו. הסטודיו להשכרה של "פוטו" ושירותי כיול המסך וכיול המדפסת מעניקים כלים חיוניים לצלמים מקצועיים וחובבים. פוטו - להנציח את הרגעים הקסומים.
מוצרים ושירותים
סטודיו "פוטו" מספק שירותי צילום מקצועייים במגוון תחומים: ◄ צילום מוצרים מקצועי (טכנולוגיה, תכשיטים, יצירות אמנות ועוד) לקטלוגים, לפירסומים ולתערוכות, בסטודיו או באתר הלקוח. ◄ צילום מוצרים לאתרי אינטרנט (כולל צילום מוצרים ל-eBay) במחירים מיוחדים. ◄ צילום ארכיטקטורה ובניינים (חוץ ופנים) לקבלנים ולמתווכים. ◄ צילום מזון למסעדות, למגזינים ולפירסומים. ◄ צילום פורטרטים, דוגמנות ואופנה (פנים וגוף), כולל עיבוד דיגיטלי והכנת "בוק". ◄ צילומי ילדים ומשפחה - מבוגרים, ילדים, תינוקות וצילומי הריון. ◄ צילום תמונות מחזור לבתי-ספר ולגנים. ◄ צילום אירועים עסקיים וציבוריים - כנסים, מפגשים וטקסים. ◄ צילומים ממוסגרים למשרדים ולשטחים ציבוריים, מתוך הקטלוג או על-פי דרישה. ◄ צילומי רקע ואווירה לפירסומים, למודעות, לקטלוגים, לספרים ולאתרי אינטרנט. ◄ שיחזור צילומים ישנים כולל העלמת פגמים והדגשת פרטים. הצילומים מתבצעים בסטודיו המשוכלל של "פוטו" או בשטח (כולל שימוש בציוד סטודיו נייד בהתאם לצורך).
קטגוריות / מילות מפתח
צילום, צלם, צלמים, סטודיו לצילום, צילום סטודיו, בתי ספר לצילום, חוגי צילום, סדנאות צילום
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים בפרסום עסקים חינם 24/7  והפצתם ברשת באמצעות אתר העיסקי 247מיין סטריט, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה למהות העסק פוטו - סטודיו ובית-ספר לצילום ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה צילום. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. פרסום עסקים חינם 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור בפייסבוק לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

 

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.