ענת אדרי - ציירת
כתובת
קרית האמנים - צפת
צפת
ישראל   44100
דואל
טלפון
0508663872
תיאור ופרופיל עסקי
הציירת ענת אדרי נולדה בשנת 1973 בעיר צפת שבגליל, שם למדה אמנות. בעת לימודיה גילה הצייר הנודע, שפר רולי, את נפש האומן שבנערה, וענת רכשה אצלו את התמחותה בשיטת הפואנטליסט במשך ארבע שנים. ענת אדרי הושפעה מהעיר צפת על שפע אוצרות האמנות שבה, הנוף ההררי הקסום, סמטאות העיר העתיקה והדמויות אפופות המסתורין. ביטוי מיוחד נותנת ענת לדמויות היהודיות הדתיות, עם הפנים הקמוטות, שמבטן אומר הכל, ולנושאים דוממים פשוטים. היא יוצרת תמונה של הרמוניה אין סופית ומביעה את הצד הרוחני-מיסטי והצד הגשמי-ריאלי שבאופי הנושא. עולם האמנות האין סופי קרא לה לחזור אל המקור, לקריית האמנים הקסומה בצפת, שם פתחה הציירת את הגלריה והסטודיו שלה. ענת חיה שנים רבות בין טובי האמנים בארץ, התנסתה בשיטות שונות ואופיי התבוננות שונים, וגיבשה לעצמה אופי ייחודי המתאפיין בקומפוזיציה מדוקדקת, אין ספור גוונים ודגש על קונטרסט בין אור לצל. ענת אדרי הינה חברה בקריית האומנים בצפת. ומציגה את ציוריה במוזיאון התערוכה הכללית בקרית האמנים בעיר העתיקה שבצפת ובגלריה הפרטית. כאמור, בגלריה אפשר לראות את ענת מציירת ולרכוש את ציוריה ו/או רפרודוקציות של ציוריה המקוריים. תערוכה: 7.8.07 - 14.8.07 - תערוכה במוזיאון התערוכה הכללית קרית האמנים צפת.
מוצרים ושירותים
קטגוריות / מילות מפתח
פואנטליסט, גלריה, צפת, Anat Edry - Art gallery ציירת, שמן על בד, סימטאות, דמויות, ענת אדרי,רפרודוקציות, אמנות הצילום
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים בפרסום עסקים חינם 24/7  והפצתם ברשת, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה טובה של העסק ענת אדרי - ציירת ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה אמנים וסטודיו. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. פרסום עסקים חינם 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור ב Facebook לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.