על חבלים
כתובת
מודיעין
מודיעין-מכבים-רעות
ישראל   71700
דואל
טלפון
089716276
תיאור ופרופיל עסקי
אנחנו בחברת על חבלים מתמחים בכל מה שקשור לספורט אתגרי, ימי גיבוש וחוויה בטבע. אירגונים, חברות, מסיבות בר/בת מצווה חוויה שלא תשכחו סנפלינג, אומגה, קיר טיפוס, גשר חבלים ואלו הן רק חלק מהאטרקציות אותן אנו מציעים לכם כל מה שאתם מחפשים תחת שם אחד על חבלים אטרקציות בטבע.
מוצרים ושירותים
קטגוריות / מילות מפתח
אטרקציות בטבע, ימי גיבוש, בר מצווה, בת מצווה, חוויה בטבע, אטרקציה בטבע, סנפלינג, קיר טיפוס, אומגה, גשר חבלים, כייף, חוויה, בר/בת מצווה, ימי הולדת, אתגר בטבע, אתגר, יום גיבוש, יום גיבוש ואתגר, ספורט אתגרי, OUTDOOR TRAINING, ODT, O.D.T.
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים ברשת עסקים 24/7  והפצתם ברשת, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה טובה של העסק על חבלים ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה הפעלות ותכנון, מסיבות, ארוע. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. רשת עסקים 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור ב Facebook לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.