נ.פ.מידאס בעמ
כתובת
ת.ד 584
הרצליה
ישראל   46105
דואל
טלפון
052-3688894
תיאור ופרופיל עסקי
חברת 'דוקטור ג'וק' הוקמה בשנת 1988 והיום הינה מן החברות המובילות בארץ בתחום ההדברה. שירותי החברה: חברת 'דוקטור ג'וק' מספקת שירותי הדברת מזיקים ומעוניינת לתת לכל לקוחותיה שירות איכותי, המתבטא בדיוק, יעילות, בטיחות וזמינות. החברה ערוכה למתן שירות בכל חלקי הארץ. החברה עוסקת במתן שירותי הדברת חרקים ומכרסמים במפעלים, מוסדות, בניינים ודירות, ומיומנת בבניית תוכניות למניעת מזיקים שלא בעזרת רעלים. החברה ערוכה למתן שירות חד פעמי ומתן שירות על בסיס קבוע לעסקים הנדרשים למניעת מזיקים לאורך זמן, כגון מפעלי מזון ומשקה, בתי חולים, בתי מלון, מחסנים, בניינים וכדומה. תוכנית הכשרה מיוחדת מתאימה כל עובד לתפקידו ודואגת לטיפוח מיומנות העובדים.
מוצרים ושירותים
דוקטור ג'וק היא החברה הראשונה בארץ אשר קיבלה את אישור מכון התקנים לניהול מערכת איכות על פי תקן ISO 9001-2000 ועד להחלטה העקרונית להיות חברה המספקת שירות מקצועי לאורך זמן מתוך ראיה ארוכת טווח.
קטגוריות / מילות מפתח
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים באינדקס עסקים חינם 24/7  והפצתם ברשת, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה טובה של העסק נ.פ.מידאס בעמ ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה אבטחה ,חקירות ,נקיון ,הדברה. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. אינדקס עסקים חינם 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור ב Facebook לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.