נעם אנגל - חרש ברזל
כתובת
יקנעם מושבה
יקנעם עילית
ישראל   20600
דואל
טלפון
052-3990796
תיאור ופרופיל עסקי
עבודות נפחות אומנותיות וייחודיות העשויות בתהליך של חישול ברזל ומתכות נוספות, כמו כן העבודות משולבות בחומרים טבעיים כמו אבן ,עץ וזכוכית. תהליך העבודה כולל בתוכו עיצוב אישי המותאם לצורך ורצון הלקוח. עבודותיי כוללות אלמנטים שונים מעולם הנפחות העתיק, צורות מגוונות ועשירות מיופיו של הטבע ונפחות מודרנית. עבודות הנפחות אותן אני יוצר לרב שימושיות וכוללות בין היתר: מעקות נפחות, פרזול, חפצי נוי, ריהוט, סורגים, שערים, כלי עבודה ופיסול.
מוצרים ושירותים
קטגוריות / מילות מפתח
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים ברשת עסקים 24/7  והפצתם ברשת, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה טובה של העסק נעם אנגל - חרש ברזל ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה אמנים וסטודיו. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. רשת עסקים 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור ב Facebook לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.