מתיק
כתובת
אנטוקולסקי 4
תל אביב -יפו
ישראל   46410
דואל
טלפון
052-6204680
תיאור ופרופיל עסקי
המרכז הוקם ע"י יוסי לוי מהנדס תעשייה וניהול בעל 10 שנות ותק בהוראת מתמטיקה, הן באופן פרטני והן במוסדות מוכרים. במהלך השנים ואחרי מאות תלמידים פיתח יוסי שיטת לימוד ייחודית המשלבת : * אבחון אישי ולימוד לפי צורות מחשבה * לימוד פרטני מקיף, מקצועי יעיל ונוח ללומד * ממשק לימוד טכנולוגי ומהפכני המסייע בפיתוח יכולות הלמידה וההתמודדות עם החומר.
מוצרים ושירותים
קטגוריות / מילות מפתח
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים בפרסום עסקים חינם 24/7  והפצתם ברשת באמצעות אתר העיסקי 247מיין סטריט, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה למהות העסק מתיק ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה קורסים, לימוד, חוגים, עזר. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. פרסום עסקים חינם 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור בפייסבוק לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

 

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.