מעבדות שירות מיג"ל
כתובת
א.ת דרום, ת.ד 831
קריית שמונה
ישראל   11016
דואל
טלפון
04-6953567
תיאור ופרופיל עסקי
מעבדות מיג"ל פועלות מזה כ- 20 שנה ומקיימות את נוהלי האיכות.ISO/IEC GUIDE 25 המעבדות מצוידות במיטב הציוד המתקדם ביותר, הכולל מערכות כרומוטוגרפיות שונות עם מגוון גלאים, כולל גלאי ,MS מערכות ספקטרוסקופיות כולל ICP ו ,FTIR-מערכות טיטרמטריות מתוחכמות, מערכות סטריליזציה מודרניות ועוד. צוות המעבדות ותיק ומיומן ביותר. הצוות מונה כ-12-15 עובדים. מעבדות מיג"ל מוכרות כמעבדות לבדיקות מיקרוביאליות וכימיות של מים לסוגיהן ע"י משרד הבריאות, והמשרד לאיכות הסביבה. במיג"ל מבוצעות אנליזות של שאריות חומרי הדברה מזה כ- 15 שנה. באנליזות אלה נעשה שימוש במערכותGC וHPLC- מתקדמות. כמו כן מבוצעות אנליזות מיקרוביאלית למגוון מוצרים נרחב בתחומים שונים. ברשות המעבדה תוכנת LIMS המתקדמת ביותר בעולם בתחום ניהול רשומות המעבדה. תוכנה זו מאפשרת מעקב רציף ומדויק של כל הנעשה לאורך שנים, תוך ניתוח סטטיסטי מתקדם של כל הרשומות הנאגרות במערכת. אנו מתכוונים ליצור בסיס נתונים שישרת את לקוחותינו, ויאפשר להם לעקוב אחר שינויים המתרחשים לאורך זמן בחתכים רבים.
מוצרים ושירותים
מעבדת השרות למיקרוביולוגיה המעבדה החלה את פעילותה בשנת 1983, בניהולה של דר' אוולין המרשלג על מנת לספק שירותי אנליזה מיקרוביאלית למפעלי מזון באזור הגליל העליון. מאז, מעגל הלקוחות והפעילויות התרחב ונוספו : מעבדה לבדיקות מים, לקוחות מחוץ לאזור, בקרת איכות למוצרים , ופרוייקטי יעוץ, מחקר ופיתוח מסוגים שונים. למעבדה תעודת ISO 9002 , והסמכה כמעבדה מוכרת מטעם משרד הבריאות לבדיקות מיקרוביולוגיות של כל סוגי המים.
קטגוריות / מילות מפתח
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים בפרסום עסקים חינם 24/7  והפצתם ברשת, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה טובה של העסק מעבדות שירות מיג"ל ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה מעבדות ושרותים. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. פרסום עסקים חינם 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור ב Facebook לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.