מטבחי מיכאלו - מבטחים יוקרתיים
כתובת
גלגלי הפלדה 16
הרצליה
ישראל   
טלפון
09-9506703
תיאור ופרופיל עסקי
מטבחי מיכאלו הינה חברת בוטיק לייצור מטבחים, ארונות אמבטיה ועוד ריהוט נלווים המתבסיים כולם על עבודת יד.אנו מתמחים בייצור ועיצוב מטבחים במגוון דגמים, במלוא תשומת הלב לפרטים הקטנים ועם המון אהבה, על מנת לספק סביבת מטבח מעוצבת, פרקטית ונעימה.בזכות שיטת הבנייה שלנו הכוללת עבודת יד, אנו יכולים להתאים את המטבח במיוחד למידות ולרצונות שלכם!
מוצרים ושירותים
קטגוריות / מילות מפתח
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים באינדקס עסקים חינם 24/7  והפצתם ברשת באמצעות אתר העיסקי 247מיין סטריט, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה למהות העסק מטבחי מיכאלו - מבטחים יוקרתיים ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה עיצוב פנים. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. אינדקס עסקים חינם 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור בפייסבוק לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

 

המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.