מוזיאון הזכוכית ערד
כתובת
סדן 11 ערד, רבוע האמנים
ערד
ישראל   89100
דואל
טלפון
08-9953388
תיאור ופרופיל עסקי
מוזיאון הזכוכית ערד הוקם בכדי להגשים חזונו של אדם אחד. גדעון פרידמן רצה להקים בית ישראלי ובמה צודקת לאמנות הזכוכית בארץ. כל המבקר במוזיאון, מוזמן לעולמו הפנימי של האמן. כל המציג במוזיאון מצטרף לחזונו של גדעון, מצרף את חזונו ודרכו ויחד הם סוללים את הדרך לעבר אותו החלום.
מוצרים ושירותים
" ...אנשים חושבים שזכוכית היא קרה ומונוטונית, למעשה הזכוכית דינמית, חיה ומשקפת הרבה חום בתוכה ודרכה..". גדעון פרידמן, אמן הבית במוזיאון הזכוכית ערד. ומתוך החום של המדבר, קם וצמח לו מוזיאון הזכוכית והוא חי ובועט. המוזיאון הוקם על ידי משפחת פרידמן, אשר פתחה את ליבה וביתה לאומני הזכוכית בארץ ולאוהבי הזכוכית באשר הם. המוזיאון הינו המרכז הארצי לאמנות הזכוכית, ונבנה על מנת להיות מרכז עולמי לתצוגה, לימודים, מידע ומכירה של אמנות הזכוכית.
קטגוריות / מילות מפתח
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים בפרסום עסקים חינם 24/7  והפצתם ברשת, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה טובה של העסק מוזיאון הזכוכית ערד ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה גלריות ומוזיאונים . כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. פרסום עסקים חינם 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור ב Facebook לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.