ליווי והנחייה ליצירת שינוי
כתובת
יהוד
יהוד
ישראל   56478
דואל
טלפון
04-4650142
תיאור ופרופיל עסקי
ורדית גולד מוזס - ליווי והנחייה ליצירת שינוי מנחת קבוצות ומאמנת אישית מתמחה בהנחיה באמצעות N.L.P MASTER PRACTITIONER) )ודמיון מודרך. מלווה ותומכת באנשים המעוניינים להגיע למטרה בה הם בחרו ולגלות את היכולות והכוחות הפנימיים שיש לכל אחד ואחת. מטרה זו יכולה להיות כל שינוי ולו הקטן ביותר שרוצים להשיג. באמצעות הנחיה ב-NLP, ניתן לשחזר זיכרונות, להשתחרר מפחדים, לשנות הרגלים כגון: אכילה כפייתית ועישון ולהשתחרר מתלות. לשפר את הדימוי והאמון העצמי, לשחרר תקיעות בקריירה או בזוגיות, , התמכרויות, תלות באדם או בהרגל, פתרון קונפליקטים והקלה במחלות שונות וכאבים. כל לקוח הוא יחיד ומיוחד כל אחד זוכה ל "חליפה" המתאימה לו את הדרך המיוחדת והנכונה לו.
מוצרים ושירותים
• הנחיה אישית לביטחון עצמי/ אסרטיביות. • תקשורת זוגית ובינאישית. • דמיון מודרך להקלה על כאבים כרוניים. • שחרור מתלות באדם או התמכרות. • מפגשים עם הילד הפנימי. אימון אישי לביטחון עצמי וזקיפות קומה, אימון והנחיה לאסרטיביות סדנאות העצמה לביטחון אישי . מפגשים קבוצתיים לדמיון מודרך.
קטגוריות / מילות מפתח
אימון אישי,דמיון מודרך, מטרה,זוגיות,תקשורת בינאישית, סדנאות העצמה לנשים,מעגל נשים
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים ברשת עסקים 24/7  והפצתם ברשת באמצעות אתר העיסקי 247מיין סטריט, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה למהות העסק ליווי והנחייה ליצירת שינוי ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה מאמנים ויועצים. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. רשת עסקים 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור בפייסבוק לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

 

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.