יועצת פנג שואי ומעצבת פנים
כתובת
מישר 56, ראש העין
ראש העין
ישראל   40800
דואל
טלפון
050-7723774
תיאור ופרופיל עסקי
בוגרת קורס עיצוב ואדריכלות פנים ב"מכללת אורט כפר סבא" בוגרת האקדמיה הישראלית לפנג שואי, אצל המומחית והיועצת לפנג שואי, הגב' שוהם וייסמן, ואני עוסקת בתחום בהמון אהבה ומכל הנשמה. בוגרת קורס עיצוב שולחנות לאירועים בבית ספר לעיצוב "שנקר" - תחום האירוח חביב עלי במיוחד. העקרונות המובילים אותי בתחומים בהם אני עוסקת והשילוב ביניהם הינם הקשבה לצרכי הלקוח, התאמת התכנון והעיצוב לטעמו האישי של הלקוח ומיקסום האפשרויות כך שהמקום יהיה יעיל, יפה ונעים יותר למגורים. אני מאמינה באדם וביכולות שלו לשנות ולהשפיע על הסביבה בה הוא חי. תורת הפנג שואי עוסקת במהותה ב-"אומנות מיקום" עתיקה שמקורה בסין לפני כ- 5000 שנים. תורה הפנג שואי עוסקת בניתוב האנרגיות הנמצאות במרחב המחייה שלנו. אנרגיות אלו מושפעות מהטבע המשתנה תדירות בכל מקום ומקום, מושפעות מהאינטראקציה עם כל פרט או פריט הנמצאים בסביבתנו, מקבלות את פרשנות התודעה שלנו ומשפיעות על איכות חיינו. עיצוב הבית וסביבתו הוא בחירה שלנו בלבד ובהתבוננות אל תוך הבית שלנו ניתן ללמוד רבות על מי שאנו ולשפר את איכות חיינו בהתאם.
מוצרים ושירותים
יועצת פנג שואי מוסמכת, אדריכלית ומעצבת פנים. השילוב של הפאנג שואי באדריכלות פנים ועיצוב הבית מאפשר לי לזהות את הפוטנציאל האנרגטי שקיים בחלל הבית ולהתאימו לצורכי הלקוח. הבית והסביבה מעוצבים דרך דיאלוג פנימי של האדם החי בהם ומאפשרים לו קרקע בריאה ובסיס להתפתחות בכל תחום בחייו. כיועצת "פנג שוואי", המטרה שלי לזהות את הפוטנציאל האנרגטי הסמוי והבלתי נראה בחלל ולאפשר מרחב סביבתי הרמוני ובריא אשר ישפיע על השלווה, בריאות, אושר, זוגיות, ופרנסה הן בבית והן במקום העבודה.
קטגוריות / מילות מפתח
בית המגורים והעסק שלנו הוא המראה למי שאנו אני מזמינה כל אחד ואחת להתבונן במראה הפרטית המוצבת מולו ולבחון את האפשרות להכניס לחייו הזדמנויות חדשות. אנו יוצרים את המציאות של עצמנו והיכולת ליצור שינוי נמצאת בידנו .
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים באינדקס עסקים חינם 24/7  והפצתם ברשת, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה טובה של העסק יועצת פנג שואי ומעצבת פנים ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה עיצוב פנים. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. אינדקס עסקים חינם 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור ב Facebook לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.