זר מתוק
כתובת
סשה ארגוב 15
תל אביב -יפו
ישראל   69932
דואל
טלפון
036440375
תיאור ופרופיל עסקי
'זר מתוק' שמה לה למטרה ליצור חוויה חדשה וייחודית המשלבת בין פרחים, ממתקים ומתנות. אנו מתחייבים לאיכות הגבוהה ביותר, תוך מתן שירות אישי בסטנדרטים גבוהים ביותר ובמחירים שווים לכל נפש. הזרים המתוקים שלנו שומרים על מראה, איכות ורמה אחידה לאורך כל השנה. חשוב תמיד לזכור שפרחים וממתקים מכניסים טעם, צבע ואפילו ריח לחיים, ותמיד כיף לקבלם! במיוחד כאשר הזרים משלבים בתוכם מוטיבים המותאמים לאירוע הספציפי לכבודו תרצו להזמין את הזרים... אנו מבטיחים לשמור על איכות, אדיבות ונכונות להתאים לצרכים שלכם ולבוא עם רעיונות מיוחדים. כל 'פרח' וסידור של 'זר מתוק' הנו עבודת יד. חלק ניכר מעבודה זו מתבצעת על ידיי אנשים מסורים השוהים במסגרת מועדונים של עמותות אנוש ואיל"ן. את מגוון הזרים ניתן לראות באתר- www.zermatok.co.il (המחירים באתר אינם כוללים הנחת חברות).
מוצרים ושירותים
מתנות, לידה, חתונה, פרחים, משלוחים מהיום להיום
קטגוריות / מילות מפתח
מתנות, לידה, חתונה, פרחים,
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים בפרסום עסקים חינם 24/7  והפצתם ברשת באמצעות אתר העיסקי 247מיין סטריט, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה למהות העסק זר מתוק ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה מתנות ,מבוגרים , ילדים. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. פרסום עסקים חינם 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור בפייסבוק לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

 

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.