ולדי ארונות
כתובת

תל אביב -יפו
ישראל   
טלפון
0502675248
תיאור ופרופיל עסקי
היי לכולם! שמי ולדי אני נגר מקצועי ומומחה לארונות מכל הסוגים. יש לי ניסיון רב שנים בתחום הנגרות בכלל ובפירוק הרכבה ותיקון של ארונות בפרט. אני נותן שירות כמעט בכל חלקי הארץ. השירותים שאני נותן הם: תיקון ארונות הזזה. פירוק ארונות קיר. הרכבת ארונות חדשים. פירוק והרכבת ארונות. תיקון דלתות הזזה בארונות. תיקוני נגרות בבית הלקוח. הרכבת רהיטים.
מוצרים ושירותים
תיקון ארונות הזזה, פירוק ארון, הרכבת ארון, פירוק והרכבת ארונות, תיקון דלתות הזזה, תיקוני נגרות, תיקון ארון
קטגוריות / מילות מפתח
תיקון ארונות הזזה, פירוק ארון, הרכבת ארון, פירוק והרכבת ארונות, תיקון דלתות הזזה, תיקוני נגרות, תיקון ארון
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים ברשת עסקים 24/7  והפצתם ברשת, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה טובה של העסק ולדי ארונות ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה בית. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. רשת עסקים 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור ב Facebook לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.