הצימרים של ריקי
כתובת
אשלים
באר שבע
ישראל   88512
דואל
טלפון
0527001567
תיאור ופרופיל עסקי
במושב אשלים בנגב על דרך הבשמים, הקימו ריקי ומנשה 4 צימרים יוקרתים על נוף מדברי קסום, שקט שלווה ורוגע מאפיינים את המקום. אצלנו בחצר במתחם גדול ומטופח ממוקמות 2 בקתות עץ מיוחדות ומהממות לאורחינו הרומנטיים, בנוסף 2 צימרים משפחתיים מפנקים בצמוד לבריכה פרטית.
מוצרים ושירותים
ניתן למצוא אצלנו שני צימרים משפחתיים מדהימים-יובל ואביב.כל אחד מהם הינו מיוחד במינו ושונה לחלוטין מחברו. ניתן להנות ממגוון פינוקי הצימר כגון טלויזיה בלויין,מזגן,מטבח מאובזר,ג'קוזי מפנק,וכשחם ממש ? לצאת החוצה ולקפוץ לבריכה ! ובערב כשנעים לשבת בחוץ במרפסת העץ המדהימה ולהינות מהאווירה ומהמקום הייחודי.
קטגוריות / מילות מפתח
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים בפרסום עסקים חינם 24/7  והפצתם ברשת באמצעות אתר העיסקי 247מיין סטריט, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה למהות העסק הצימרים של ריקי ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה נסיעות ,מלונות ,הארחה ,צימר. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. פרסום עסקים חינם 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור בפייסבוק לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

 

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.