היילייט HIGH-LIGHT
כתובת
אדוריים 44
קריית גת
ישראל   82000
דואל
טלפון
052-3301249
תיאור ופרופיל עסקי
האר את האירוע שלך בדרך מקורית ומדהימה! בלון תאורה ייחודי ומיוחד – בגודל 3 מטר הספק כח של 4000 ואט – המספק תאורה לדונם וחצי! ניתן להוסיף אלמנט של כיתוב על גבי הבלון. יכול להגיע גם בצבע כתום ולעמעם את האווירה. להאיר את הכניסה לאירוע בדרך חגיגית ומיוחדת. מושלם לאירועים, ירידים, פסטיבלים, תערוכות, השקות וכד'. זוהי אטרקציה בלעדית וייחודית בארץ! אלמנט מושך ומרהיב שישאיר את האורחים נלהבים ואשר יאיר לך את האירוע.
מוצרים ושירותים
קטגוריות / מילות מפתח
בלוני תאורה,אטרקצייה,חתונה,בר מצווה,הפקת אורע,פרסום,בלונים,שייוק ישיר,עיצוב אורעים,דוקרורצייה,גימיק,
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים ברשת עסקים 24/7  והפצתם ברשת, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה טובה של העסק היילייט HIGH-LIGHT ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה מפיקים ,הפקות,אנימציה. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. רשת עסקים 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור ב Facebook לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.