גרפיקליין
כתובת
תד 1367
באר שבע
ישראל   84113
דואל
טלפון
0578876687
תיאור ופרופיל עסקי
גרפיקליין גרפיקה והפקות דפוס בהתאמה אישית הפקת חומרים גרפים בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל מטרה, לכל לקוח גרפיקאי צמוד המלווה את תהליך ההתאמה וההפקה של המוצר, משלב גיבוש הרעיון ועד אספקת המוצר ללקוח. התהליך מתבצע במשרדי הלקוח. החברה נותנת שירות בפריסה ארצית ובמחירים הוגנים.
מוצרים ושירותים
ספרים, ספר אישי, ספר משפחה, ספר מחזור, ספר מתכונים, לוחות שנה, מוצרי פרסום, כרטיסי ביקור, תמונות מחזור, אלבומי תמונות, מוצרים לגני ילדים, בתי ספר, מוסדות ועסקים.
קטגוריות / מילות מפתח
דפוס, גרפיקה, פרסום, סוף שנה, ספר, ספר מחזור, תמונת מחזור, לוח שנה, פרסום, פלייר, כרטיס ביקור, בתי ספר, גני ילדים, מוסדות, עסקים, מתכונים, שורשים, ספר אישי, תמונה, תמונות
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים באינדקס עסקים חינם 24/7  והפצתם ברשת, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה טובה של העסק גרפיקליין ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה גרפיקה, דפוס. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. אינדקס עסקים חינם 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור ב Facebook לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.