אסף לנדאו בעמ
כתובת
רמת גן
רמת גן
ישראל   53276
דואל
טלפון
1599-500-233
תיאור ופרופיל עסקי
הטכנולוגיה של ימינו קיימת בכל מקום וזמינה, ברמות כאלה ואחרות, לכל אחד. החל ממכונת הקפה המשרדית, דרך אתר האינטרנט של העסק ועד מפעלי ייצור שבבים מתקדמים. הבנה טכנולוגית מסוימת היא הכרח קיומי ועסקי במציאות המודרנית, בה מגמות טכנולוגיות משתנות חדשות לבקרים ואורך החיים של האופנה החדשה הולך ומתקצר. אסף לנדאו בע"מ מכילה שילוב מנצח של הבנה עסקית אסטרטגית, רקע טכנולוגי עשיר ומתקדם וידע משפטי רלוונטי בתחומים אלה. שילוב זה מאפשר לנו לזהות את נקודות התורפה בקו התפר שבין עסקים, טכנולוגיה ומשפט, ולבנות אסטרטגיה נכונה שתאפשר הצלחה עסקית בתנאי אי-וודאות משתנים, גמישות תפעולית והסתגלות מהירה לשוק.
מוצרים ושירותים
קטגוריות / מילות מפתח
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים ברשת עסקים 24/7  והפצתם ברשת, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה טובה של העסק אסף לנדאו בעמ ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה בנית אתרים,איחסון. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. רשת עסקים 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור ב Facebook לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.