אלור תכשיטי תאורה
כתובת
עצמון 25
כוכב יאיר
ישראל   44862
דואל
טלפון
050-7890097
תיאור ופרופיל עסקי
העסק מעצב ומייצר גופי תאורה דקורטיביים במבחר גדול של דגמים וחומרים.עיצוב אישי לכל חלל מותאם לצרכי הלקוח ולטעמו האישי. אנו עובדים עם הלקוח בשיתוף מלא של העיצוב , בחירת הדגם , הגודל , הצבעים וכו. הלקוח יקבל שרות ואיכות ברמה גבוהה ביותר . ברשותנו חשמלאים מוסמכים העובדים בצמוד לגלריה במידה ולקוח ירצה התקנה. אחריות מלאה על המוצרים . כל החומרים באיכויות גבוהות ביותר , זכוכיות מארה"ב וחישמול ברמה הגבוהה ביותר. נשמח לעמוד לרשותכם
מוצרים ושירותים
כל גופי התאורה שלנו עוצבו ויוצרו בעבודת יד. ניתן להתאים ללקוח כל דגם לפי טעמו האישי וכן בהתאמה לחלל שבו תוצב היצירה. גופי תאורה דקורטיביים במגוון סגנונות וכן גופים הבאים בצורה מודולרית גופי תאורה תלויים , צמודי קיר , צמודי תיקרה , על רגל , שולחניים ועוד.
קטגוריות / מילות מפתח
גופי תאורה דקורטיביים גופי תאורה עיצוביים גופי תאורה ייחודיים גופי תאורה תיקרתיים גופי תאורה תלויים גופי תאורה לכל חלל גופי תאורה צמודי קיר גופי תאורה מפורצלן ,קרמיקה , זכוכית , מתכת , סריגה אומנותית,פוליאסטר , טקסטיל,קריסטלים ועוד.
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים ברשת עסקים 24/7  והפצתם ברשת, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה טובה של העסק אלור תכשיטי תאורה ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה עיצוב בתים. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. רשת עסקים 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור ב Facebook לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.