אלון בן שושן הפקה ושיווק
כתובת
כפר סבא

ישראל   44288
דואל
טלפון
054-4896762
תיאור ופרופיל עסקי
אלון בן שושן הפקה ושיווק מבצע הפקת אירועי יוקרה מוקפדים ברמת האיכות הגבוהה ביותר. ארגון כל המרכיבים לידי מכלול מלא, נושם ודינאמי המעביר חוויה בלתי נשכחת.
מוצרים ושירותים
אירועי במה ושיווק, תערוכות, כנסים, ימי כיף, אירועי השקה ואירועים פרטיים בכל רחבי הארץ. שרות חדש במשרדנו: הפקת סרטוני תדמית,ראיונות וסרטים עלילתיים.
קטגוריות / מילות מפתח
הפקה,הפקות,מפיק,מפיק אירועים,אירועים,קייטרינג,כנסים,חתונה,חתונות,אירוע עסקי,אירועים עסקיים,תאורה,הגברה,הקרנה,אירועי במה,השקות,ימי כיף,טיולים,תערוכות,מפיק,די ג'י, מסיבה, אירוע, הפקת אירוע, הפקת אירועים, עיצוב, עיצוב אירועים, אירוע מיוחד, אירוע ערב
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים באינדקס עסקים חינם 24/7  והפצתם ברשת, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה טובה של העסק אלון בן שושן הפקה ושיווק ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה מפיקים ,הפקות,אנימציה. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. אינדקס עסקים חינם 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור ב Facebook לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.