איסט אנד ווד
כתובת
משק 76
כפר הנגיד
ישראל   76875
דואל
טלפון
08-9333469
תיאור ופרופיל עסקי
חברת איסט אנד ווד עוסקת ביבוא, שיווק והפצה של מבחר מוצרים מהמזרח הרחוק: הודו, תאילנד, סין, אינדונזיה ועוד.החברה מתמחה ברהיטים מעץ מלא באיכויות גבוהות במיוחד, בעיצוב אירופאי עתיק ויוקרתי. בין מגוון המוצרים של החברה ניתן למצוא רהיטים שונים, מתנות, חפצי נוי, מבחר מוצרי טקסטיל ואביזרים דקורטיביים לבית. להתרשמות לחצו כאן. מלבד יבוא עדכני של מוצרים חדשים, החברה עוסקת בפיתוח, עיצוב וייצור מוצרים בהתאם לדרישות השוק המקומי. לאור החשיבות הרבה לשירות הלקוחות, אנו מקפידים על ליווי ופיקוח צמוד בכל רכישה.
מוצרים ושירותים
קטגוריות / מילות מפתח
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים בפרסום עסקים חינם 24/7  והפצתם ברשת באמצעות אתר העיסקי 247מיין סטריט, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה למהות העסק איסט אנד ווד ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה עיצוב בתים. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. פרסום עסקים חינם 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור בפייסבוק לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

 

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.